Nawigacja
Strona Główna
Interwencje
Historia
Statystyka zdarzeń
Kierownictwo
Rzecznik prasowy
JRG KP
SK KP / CZK
Teren Działania
Wydziały komendy
OSP
Ćwiczenia/Manewry
OTWP
Galerie zdjęć
Monitoring pożarowy
Podziękowania / życzenia

BIP
Sprawy w Urzędzie
Przetargi
Składniki majątku
Do pobrania
Oferty pracy/nabór
Linki
Szukaj
O stronie
Skrzynka podawcza
Kontakt
Bip

Biuletyn Informacji Publicznej
ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza Komendy Powiatowej PSP w Kolbuszowej
Licznik odwiedzin
Jestes

gosciem od 2.10.2010
Przetłumacz stronę

Fundacja Sztandarowa
20 lat PSP
News
Narada Roczna 2015
Narada Roczna 2015W piątek 20 lutego Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolbuszowej podsumowała 2014 rok podczas narady rocznej w Dzikowcu. Sprawozdanie z działalności przedstawił mł. bryg. Marek Babula - Zastępca Komendanta Powiatowego oraz oficerowie odpowiedzialni za realizację zadań kontrolno-rozpoznawczych, operacyjnych i kwatermistrzowskich.

FOTO

mł. bryg Marcin Wieczerzak
mw dnia 23 luty 2015 11:42 · Czytaj więcej · 122 czytań · Drukuj
Turniej piłki nożnej
Turniej piłki nożnej12 lutego w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej odbył się III turniej w halowej piłce nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej i Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn dziewcząt oraz cztery drużyn chłopców. Zwycięzcy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy, które wręczali: Wicestarosta Pan Wojciech Cebula, podinsp. Stanisław Babula - Komendant Powiatowy Policji oraz st. bryg. Florian Pelczar - Komendant Powiatowy PSP.
W czasie turnieju strażacy uczyli dzieci udzielać pierwszej pomocy. Uczniowie mieli możliwość praktycznego przećwiczenia na fantomie prowadzenia masażu serca oraz sztucznego oddychania.
FOTO

mł. bryg Marcin Wieczerzak
mw dnia 12 luty 2015 14:17 · Drukuj
Bezpieczne ferie 2015
Bezpieczne ferie 2015Strażacy KP PSP w Kolbuszowej wspólnie z przedstawicielem KP Policji w Kolbuszowej uczestniczyli w spotkaniu z uczniami Zespołu Szkół nr 1, w czasie którego zostały przedstawione zasady bezpiecznego spędzenia ferii oraz udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Uczniowie mieli możliwość przetrenowania sposobu prowadzenie masażu serca, sztucznego oddychania na fantomie i układania poszkodowanych w pozycji bezpiecznej.

mł. bryg. Marcin Wieczerzak

FOTO
mw dnia 28 styczeń 2015 13:19
Czytaj więcej · 69 czytań · Drukuj
Śmiertelny wypadek w Widełce
W dniu 9.01.2015 ok. godz.9:15 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP przyjął zgłoszenie o zderzeniu samochodu ciężarowego i osobowego na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Widełka. Na miejsce zostały zadysponowane dwa zastępy PSP, pogotowie ratunkowe oraz policja. Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy przejęli resuscytacje krążeniowo oddechową poszkodowanej od osób postronnych do czasu przybycia karetki pogotowia. Pomimo prób ratowania życia lekarz stwierdził zgon kobiety. Droga krajowa nr 9 od godz.9:26 do 13:40 była całkowicie zablokowana.
asp. Janusz Babula
Zdjęcia z miejsca zdarzenia
psk dnia 09 styczeń 2015 15:54 · Drukuj
Kampania Sprawozdawcza w Jednostkach OSP powiatu kolbuszowskiego
Podstawowym celem walnego zebrania jest rzetelna ocena działalności jednostki OSP w roku ubiegłym oraz przyjęcie planu pracy i działań na rok bieżący. Tworzony plan pracy powinien nakreślać działania zmierzające do dalszego rozwoju OSP, większych możliwości
i większej efektywność, zwłaszcza na płaszczyźnie operacyjno – technicznej.

więcej informacji
bk dnia 05 styczeń 2015 13:04
Czytaj więcej · 212 czytań · Drukuj
Życzenia Świąteczne
bk dnia 22 grudzień 2014 11:51 · Drukuj
Turniej Finałowy XVI Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej
W dniu 12 grudnia 2014 roku w Majdnie Królewskim rozegrany został Turniej Finałowy XVI Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej. W turnieju wzięli udział zwycięzcy eliminacji strefowych, mistrz województwa z 2013 roku tj. strażacy z KP PSP w Stalowej Woli oraz gospodarze - strażacy z KP PSP w Kolbuszowej.

bryg. K. Samojeden

więcej informacji
mw dnia 12 grudzień 2014 12:05
Czytaj więcej · 717 czytań · Drukuj
Losowa Fotografia
Bannery